Pro rodiče, veřejnost a média > 19. májový turnaj v psaní na PC pro žáky 1. ročníku

19. ročník májového turnaje 2017

10kveten

Májový turnaj v psaní na PC - 1. ročníky
10. května 2017 naše škola pořádala 19. májový turnaj v psaní na počítačích pro žáky prvních ročníků. Podle pracovníka Státního těsnopisného ústavu Víta Valeše, který připravil zadání         a pomohl s opravami, jde o soutěž s největším počtem soutěžících v psaní nejen v Praze, ale      i v celé ČR. 
Vyhrál Jan Linhart z OA Kubelíkova s rychlostí 353 úhozů za minutu, druhý byl Pavel Hrůša         z ČAO Resslova 8 s 342 úhozy za minutu (bez jediné chyby) a třetí Denisa Ryvolová z MOA Rakovník s 327 úhozy za minutu.
V družstvech byli nejlepší žáci ČAO Resslova 8, druzí žáci z OA Kubelíkova a třetí žáci z OA Kolín.
V jednotlivcích mezi 57 úspěšnými z třinácti škol byl z našich žáků nejúspěšnější Tomáš Novotný na 15. místě, dále Jan Kořánek na 21. místě a Michael Novák na 33. místě.
Všem soutěžícím z naší školy děkujeme za účast.

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média