Pro rodiče, veřejnost a média > 20. ročník Májového turnaje 2018

Májový turnaj v opisu textu 2018

9kveten

Májový turnaj 2018

Dne 9. května 2018  se na naší škole konal již 20. ročník Májového turnaje v opisu textu pro žáky prvních ročníků. Soutěž má již dlouholetou tradici. Zúčastnilo se jí 50 žáků z 10 středních škol. S přípravou zadání a vyhodnocením nám pomáhal Mgr. Vít Valeš z Národního ústavu pro vzdělávání.

Mezi družstvy získal náš tým ve složení Michal Holásek1. C, Karolína Götzová1. Aa Tereza Šebková 1. B nádherné 1. místo!

V kategorii jednotlivců zvítězil Ferdinand Silný z OA Dušní (433,4 č. úh./min.), náš Michal Holásek z 1. C se umístil na pěkném 5. místě s rychlostí 299,7 č. úh./min., Karolína Götzová z 1. A skončila na 8. místě (271,6 č. úh./min.), Tereza Šebková z 1. B s rychlostí 259,3 č. úh./min. byla na 11. místě. I ostatní naši soutěžící dosáhli rychlosti nad 200 č. úh./min.

Všem našim soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme hodně dalších úspěchů.

 

 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média