Pro rodiče, veřejnost a média > 7. ročník soutěže Wordprocessing

Wordprocessing 2016

2listopad

2. listopadu 2016 uspořádala naše škola již sedmý ročník soutěže ve zpracování textu wordprocessing. Soutěže se zúčastnilo 18 žáků ze šesti středních škol: OA Heroldovy sady, OA Bubeneč, OA Kubelíkova, ČAO Resslova 8, OA Dušní a pořádající OA Hovorčovická.

Zadání bylo náročné, žáci kromě stylů, různých záhlaví, obrázků, tabulek a hromadné korespondence museli vyřešit několik různých obsahů – připravovali vlastně knihu k tisku.

Na prvním místě se umístila Ludmila Horáková z OA Heroldovy sady s výkonem 66,9 %, druhá byla Daniela Vašková z OA Bubeneč s 52,4 % a třetí místo obsadila Marie Čechová z naší školy se 47,6 %. Naši školu dále úspěšně reprezentovaly žákyně Veronika Kratochvílová (6. místo) a Tereza Štěpánková (7. místo).

 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média