Pro rodiče, veřejnost a média > Fotbalový turnaj středních škol - chlapci

Fotbalový turnaj - chlapci

15kveten

Dne 15. května 2018 proběhl v hale Děkance (Praha 4) fotbalový turnaj, kterého se zúčastnili chlapci z naší školy. Do turnaje se přihlásilo 9 týmů různých středních škol a pořadatelsky i herně byl na velmi dobré úrovni. Po dvou vyhraných zápasech naši chlapci postoupili do semifinálové tabulky. Zde náš tým po dvou remízách skončil na celkovém druhém místě! Na body v tabulce nás porazil jen tým G. Českolipská. Je třeba vyzdvihnout, že naši chlapci byli vybráni pouze            z prvních ročníků. Tuto skutečnost vidíme jako příslib dalších úspěchů ve fotbalových soutěžích. 

Tímto hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci a úspěch. 

Hráči: Brettschneider David, Pešl David, Horníček Jan, Cherkasov Vadim, Vítek Adam J., a brankař Musil Tadeáš (zákl. pětka). Dále pak Chadžiev Dominik, Ibrjam Erol, Chroust Václav a Sobíšek Tomáš.

fotbal

 

 

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média