Pro rodiče, veřejnost a média > Kandidáti do školské rady

Kandidáti do školské rady

6prosinec

Bc. Radek Andrlík (47 let)

 

Je absolventem Masarykova ústavu vyšších studií, pracuje jako vedoucí učitel odborného výcviku truhlář, tesař v SOŠ Jarov. Je ženatý, má dvě děti. Záliby: turistika, rodina.

 

 

Hana Hlaváčková, DiS. (41 let)

 

Její nejvyšší dosažené vzdělání je Vyšší odborná škola pedagogická a sociální. Hned po ukončení studia nastoupila do Institutu pro kriminologii a sociální prevenci na pozici asistentky ředitele. V roce 2008 přešla na Ministerstvo spravedlnosti ČR, kde pracuje v odborné knihovně. Je vdaná, má dvě dcery. S rodinou se zajímá o karavaning a velmi rádi cestují.

 

 

Jitka Vrtalová (46 let)

 

Pracuje v dopravním výzkumu, kde se specializuje na aktivní mobilitu. Nejraději se po Praze přesouvá        pěšky, na kole nebo tramvají. Pokud právě nepracuje, můžete ji potkat v Podolském bazénu nebo v některé    z dobrých kaváren, kterých je v Praze čím dál více. Byt sdílí se dvěma dcerami a fenkou zlatého retrívra.

 

 

Kristýna Menclová (48 let)

 

Je vyučená kadeřnice, holička, vlásenkářka. Pracuje v salónu v Mukařově, Říčanech a v salónu Babinec        v Praze. Její povolání je zároveň jejím koníčkem.

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média