Pro rodiče, veřejnost a média > Projekt na Metropolitní univerzitě Praha

Podzimní škola katedry jazyků na MUP

16zari

Zářijové projektové dny v Metropolitní univerzitě Podzimní škola katedry jazyků Metropolitní univerzity Praha, o.p.s., zorganizovala pro naše žáky projektové dny na téma Poznej Velkou Británii, USA a Irsko. Žáci čtvrtého ročníku absolvovali dvoudenní program v angličtině, který zahrnoval přednášky, prezentace, kvízy a soutěže vedené rodilými mluvčími. Naše dlouhodobá spolupráce s touto soukromou vysokou školou, která otevírá každoročně kurzy na mezinárodně uznávané zkoušky z anglického jazyka - Cambridge Exams (PET, FCE, CAE, CPE) a je oficiálním zkouškovým centrem pro Cambridge Exams v České republice, je pro naše žáky velmi přínosná. Kvalitní program s rodilými mluvčími a příjemná pracovní atmosféra nabízí žákům netradiční setkání i pracovní atmosféru.

MUP

MUP2

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média