Pro rodiče, veřejnost a média > KB Florbal challenge chlapci

Florbal chlapci - prosinec 2017

4prosinec

Premiéru v soutěži středních škol KB Florbal challenge mělo i naše družstvo chlapců. Turnaj se, stejně jako turnaj dívek, odehrál ve střešovické florbalové aréně. Kluci nastoupili dne 4. prosince 2017 k zápasům ve skupině a hráĺi s OA Kollárova (0:1) a SŠ Náhorní (0:0). Díky lepšímu skóre obsadili ve skupině 2. místo      a zahráli si s Karlínským gymnáziem o místo třetí.

Tentokrát se už naši hráči prosadili střelecky a zápas vyhráli 2:0. Touto výhrou a dobrými a bojovnými výkony při hře si zajistili celkové 3.misto.

 

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy hráčům - Václav Chroust, David Brettschneider, Martin Kratochvíl, Tadeáš Musil, Adam Jiruš, Antonín Škácha, Tomáš Vaska, Jan Kobera, Adam Sklenář.

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média