Pro rodiče, veřejnost a média > Soutěž "Vítejte u nás"

České Budějovice

16cerven

Ve dnech 15. - 17. června 2016 se v Českých Budějovicích konal VII. ročník soutěže s mezinárodní účastí „Vitejte u nás“, kterou již tradičně pořádala místní Střední škola obchodní. Celkem soutěžilo 11 dvoučlenných týmů z různých měst ČR a ze Slovenska.

Naše škola se zúčastnila soutěže poprvé. Reprezentovali nás Adéla Šrámková ze třídy 3. A a Václav Ždárek ze třídy 3. B.

Soutěž spočívala v předvedení vlastních prezentací ve dvou kategoriích. I. kategorie zahrnovala zájezd „Po stopách Karla IV.“ a II. kategorie se týkala seznámení se sportovišti a sportovními aktivitami v našem regionu pod názvem „Přijeďte k nám, přijeďte za sportem“. A právě v této kategorii, kde Adéla s Vaškem představili známé skateparky v Praze, dosáhl náš tým významného úspěchu. Skončili na krásném druhém místě a navíc získali zvláštní ocenění poroty za originalitu!

Soutěž byla ze strany organizátorů výborně připravena a nabídla i velmi zajímavý animační program.

ČB

 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto
 • Foto

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média