Pro rodiče, veřejnost a média > Středoškolský atletický pohár 2017

Stadion mládeže Dejvice - SAP

22zari

STŘEDOŠKOLSKÝ ATLETICKÝ POHÁR

Dne 22. září 2017 se žákyně naší školy zúčastnily středoškolského atletického poháru, který se konal v pražských Dejvicích na Stadionu mládeže. Dívky soutěžily v disciplínách 60 m, 200 m,   800 m, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí a štafeta 100 m - 200 m - 300 m - 400 m. V celkovém pořadí skončily žákyně naší školy na krásném 7. místě z 15 pražských škol a zaslouží si velkou pochvalu za své výkony.

Zvláště je třeba vyzdvihnout výborný výkon Terezy Markové, která nejen vyhrála v disciplínách 60 a 200 m, ale stala se i nejúspěšnější závodnicí celého pražského poháru (dívek i chlapců). Získala 1602 bodů a tímto bodovým ziskem výrazně pomohla výbornému umístění našeho družstva.

Naši školu vzorně reprezentovaly: Tereza Marková, Nikola Nagyová, Zaya Bukhbat, Kristýna Ageeva, Kristýna Havláková, Helena Hrtánková, Kateřina Hailová a Anna Černá.

Všem děvčatům děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média