Pro rodiče, veřejnost a média > Středoškolský atletický pohár 2019

Pohár středních škol v atletice 2019

2rijen

POPRASK – Středoškolský atletický pohár

Dne 2. října 2019 se žákyně naší školy zúčastnily středoškolského atletického poháru, který se konal na stadionu Slavie Eden. Dívky soutěžily v disciplínách 60m, 200m, 800m, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí a štafeta 400 m.

V celkovém pořadí skončily žákyně naší školy na 10. místě z 19 pražských škol. Chtěla bych vyzdvihnout výkon Terezy Markové, která vyhrála běh na 200 m a na 60 m obsadila celkově 3. místo. A výkon Viktorie Čavošové (skok vysoký – 1. místo ve skupině). Smůla nás provázela při štafetovém běhu, ze kterého jsme bylo družstvo našich děvčat diskvalifikováno (pozdní předávka). Tuto disciplínu bychom dle času jinak vyhrály a přidělené body by nás výrazně posunuly na lepší celkové umístění.

Žákyně výborně reprezentovaly naši školu a jejich výkony jsou pro nás příslibem dalších účastí na atletických závodech.

Soupiska:

Ageeva K. (skok vysoký, skok daleký), Čavošová V. (200m, 4x200m, skok vysoký), Krupková H. (800m), Kymlová A. (vrh koulí), Marková T. (60m, 200m, 4x200m), Paclíková N. (800m), Pecková K. (60m, 200m, 4x200m), Sováková L. (800m), Vanduchová D. (vrh koulí), Vejvodová N. (60m, 4x200m, skok daleký), Žáková T. (skok daleký).