Pro rodiče, veřejnost a média > Turnaj pražských SŠ ve florbalu

Florbalový trunaj dívky

20listopad

Naše dívčí družstvo se 20. listopadu 2017 zúčastnilo turnaje pražských středních škol  ve florbalu. KB Florbal challenge se konal ve střešovické florbalové aréně a naše škola se ho zúčastnila poprvé. Našimi soupeřkami ve skupině byly dívky ze střední školy Profit a ze SPGŠ Futurum.

Bohužel naše družstvo oba zápasy ve skupině prohrálo a bojovalo o 5. místo s  SPŠG Hellichova. Tento napínavý zápas děvčata vyhrála 4:1 a tím naše družstvo obsadilo 5. místo. Všechna děvčata podala bojovné výkony, příště se nám snad bude dařit více. 

Školu vzorně reprezentovaly:

Ksenia Bocharová, Bára Roglová, Zuzana Balíková, Karolína Junková, Nikola Macháčková, Adéla Formanová, Vendula Šillerová, Kateřina Mendlíková, Anna Domanská, Bára Motejzíková, Natálie Krýsová

flor

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média