Pro rodiče, veřejnost a média > Školní jídelna

Školní jídelna

Škola má vlastní jídelnu. Od 4. 9. 2012, zajišťuje stravování společnost PRIMIREST - zařízení školního stravování spol. s r. o.

Strávníkům je nabízen následující způsob stravování:

 

Na přihlášce je uvedeno číslo účtu, na který se zasílá hotovost určená pro konzumaci. Každý strávník má unikátní variabilní symbol jeho konta. Platební operace na kontě - převodním příkazem, vkladem hotovosti na pobočce KB nebo hotovostním vkladem přímo na pokladně.

Každý strávník má ke svému účtu zřízen dálkový přístup. Pro jeho získání je potřeba bezplatné registrace (vygenerování autorizačního kódu, který předá nebo zašle na vyžádání pracovník Scolarestu).

Pro vydání a evidenci odebraných obědů je třeba karta ISIC. Minimální vklad na kartu ISIC je Kč 200,--. Platby za oběd probíhají prostřednictvím karty ISIC na pokladně. Bez karty ISIC či předložení průkazu totožnosti není oběd dotován, proto platí žák plnou cenu oběda.

Na komunikačním portálu www.novy.mujprimirest.cz se dozvíte jídelníček, informace o konzumaci, stavu zůstatku na účtu nebo možnosti nastavení posílání výše zůstatku na čipu SMS zprávou. 

Jednotná cena za oběd je Kč 44,--. Menu se skládá z polévky, hlavního jídla, nápoje a 3x týdně doplňku stravy. Žáci si mohou zakoupit i samostatnou poilévku za Kč 10,--.

 

Žáci mají možnost objednávat si obědy ve školní jídelně přes web www.mujprimirest.cz .

Objednávky slouží hlavně k tomu, aby nedocházelo k situacím, že ve 14:00 hodin už nebudou mít hlavní jídlo, které chtěli.

Objednání je nezávazné, takže pokud nebude žák ve škole nebo nepůjde na oběd, peníze se mu z jeho účtu nestrhávají.

Žáci dostali v září přihlášky, kde byl odkaz a přihlašovací údaje. 

Pokud žák přihlašovací údaje nemá, stačí se dostavit do školní jídelny a vedoucí jídelny jim údaje vygeneruje znovu.

Možnost platby obědů prostřednictvím platební brány.

Vnitřní řád školní jídelny 

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média