Pro rodiče, veřejnost a média > Školní jídelna

Školní jídelna

Škola má vlastní jídelnu. Od 4. 9. 2012, zajišťuje stravování společnost PRIMIREST - zařízení školního stravování spol. s r. o.

Strávníkům je nabízen následující způsob stravování:

 

Na přihlášce je uvedeno číslo účtu, na který se zasílá hotovost určená pro konzumaci. Každý strávník má unikátní variabilní symbol jeho konta. Platební operace na kontě - převodním příkazem, vkladem hotovosti na pobočce KB nebo hotovostním vkladem přímo na pokladně.

Každý strávník má ke svému účtu zřízen dálkový přístup. Pro jeho získání je potřeba bezplatné registrace (vygenerování autorizačního kódu, který předá nebo zašle na vyžádání pracovník Scolarestu).

Pro vydání a evidenci odebraných obědů je třeba karta ISIC. Minimální vklad na kartu ISIC je Kč 200,--. Platby za oběd probíhají prostřednictvím karty ISIC na pokladně. Bez karty ISIC či předložení průkazu totožnosti není oběd dotován, proto platí žák plnou cenu oběda.

Na komunikačním portálu www.novy.mujprimirest.cz se dozvíte jídelníček, informace o konzumaci, stavu zůstatku na účtu nebo možnosti nastavení posílání výše zůstatku na čipu SMS zprávou. 

Jednotná cena za oběd je Kč 36,--. Menu se skládá z polévky, hlavního jídla, nápoje a 3x týdně doplňku stravy. Lze zakoupit samostatnou polévku za Kč 8,--.

 

Vnitřní řád školní jídelny 

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média