Pro rodiče, veřejnost a média > Májový turnaj v opisu textu 2023

Soutěž v opisu textu pro žáky 1. ročníku

12kveten

Dne 12. května 2023 se na naší škole konal již 23. ročník Májového turnaje v opisu textu pro žáky prvních ročníků. Soutěž má dlouholetou tradici. Zúčastnilo se jí 54 žáků ze 13 středních škol. S přípravou zadání a vyhodnocením nám pomáhal Mgr. Vít Valeš z Národního ústavu pro vzdělávání.

V kategorii jednotlivců zvítězil Ricardo Daniel Garcia z ČAO Resslova 8 (309 č. úh./min.), na druhém místě byl Tomáš Pavlíček z OA Rakovník (301 č. úh./min.) a na 3. místě se umístila Nela Steinbauerová z OA Vinohradská, s rychlostí 298 č. úh./min. Za naši školu bojovali vybraní žáci 1. roč., avšak ve velké konkurenci se jim nepodařilo na předních místech umístit. I tak jim velmi děkujeme za pěkný výkon.

V kategorii družstev získalo 1. místo družstvo z ČAO Resslova 5, na druhém místě SOŠ pro administrativu EU a na 3. místě se umístilo družstvo z ČAO Resslova 8.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a přejeme hodně úspěchů nejen ve studiu.

1

2

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média