Pro rodiče, veřejnost a média > Soutěž v Českých Budějovicích

XIII. ročník soutěže "Vítejte u nás“

9cerven

Ve dnech 7. - 9. června 2023 se v Českých Budějovicích konal XIII. ročník soutěže "Vítejte u nás“, kterou již tradičně pořádala místní Střední škola obchodní. Celkem soutěžilo 14 dvoučlenných týmů z různých měst ČR a ze Slovenska.
Naše škola se zúčastnila soutěže počtvrté. Konkrétně nás reprezentovaly Anna Dostalová a Marie René Janků ze třídy 3. D.
Soutěž spočívala v předvedení vlastních prezentací ve dvou kategoriích „Přijeďte k nám, přijďte za gastronomickými zážitky“ a „Po stopách generace z přelomu století“.
V první kategorii, kde žákyně představily typické pokrmy z pražské gastronomie, dosáhlo naše družstvo na pěkné šesté místo.
Ve druhé kategorii přesvědčovala děvčata porotu, jak jeden sen může ovlivnit život více generací   v jedné rodině. Porota se dala přesvědčit povídáním o potápění a přisoudila družstvu první místo!
Soutěž byla ze strany organizátorů výborně připravena a nabídla i velmi zajímavý animační program, například představení na otáčivém hledišti v Českém Krumlově nebo návštěvu pivovaru Budvar.

1

2

3


Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média