Pro rodiče, veřejnost a média > Zájezd do Budapešti

Budapešť 2022

31brezen

Cestovní kancelář WIZZIT WORLDWIDE, která vznikla v rámci volitelného předmětu podnikatelské dovednosti za podpory organizace JA CZECH, uspořádala zájezd do Budapešti od 31. března do 3. dubna 2022.

Žáci druhých a třetích ročníků měli možnost poznat krásy hlavního města Maďarska - Budapešti, kterému dominuje Rybářská bašta, Budínský hrad či budova Parlamentu. Dále žáci i přes nepří-jemné počasí zdolali vrch Gellért, z kterého měli kouzelný výhled na značnou část města. Účast-níci zájezdu se taktéž svezli i tamější městskou hromadnou dopravou, a dokonce i první nejstarší linkou metra na evropské pevnině M1. Po celou dobu zájezdu žáky cestovní kancelář WIZZIT WORLDWIDE informovala o zajímavostech navštívených míst. Stejně jako na minulém zájezdu měli žáci možnost ověřit si získané znalosti o městě pomocí kvízu, který si cestovní kancelář na základě poskytnutých informací připravila. Pro nejvíce aktivní žáky byla připravena odměna, která byla skvělou motivací.

Pod dohledem profesorů Ing. Markéty Šubrtové, Mgr. Michala Nováka a zástupkyně ředitele Ing. Marie Šomanové, kteří žákům strávený čas v Budapešti velmi zpříjemňovali, si všichni celý zájezd moc užili.

Za CK WIZZIT WORLDWIDE

Nikola Schmidtová, 3.D

Zástupkyně ředitelky

m1

 

m2

 

m3

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média