Pro žáky > Amsterdam 2023

Amsterdam 2023

Ve dnech 25. až 29. dubna 2023 cestovní kancelář Top Trip Travel, která vznikla v rámci volitelného předmětu podnikatelské dovednosti za podpory organizace JA CZECH, uspořádala poznávací zájezd do Amsterdamu.

Žáci prvního, druhého a třetího ročníku tak měli možnost poznat turistické dominanty tohoto města. První den jsme navštívili větrný mlýn De Gooyer Windmill, Museumplein nebo také muzeum Van Gogha, kde jsme měli možnosti prohlédnout si jedny z jeho nejslavnějších děl.

Druhý den se zde slavil největší nizozemský svátek King’s day. Mohli jsme se tak zúčastnit velkých oslav. Všichni měli na sobě oranžové oblečení nebo pomalované obličeje v barvách nizozemské vlajky. Hudba se linula z místních ulic a všude proudily davy nadšených lidí. V ten samý den jsme se také vydali na plavbu po amsterdamských kanálech, navštívili jsme květinový trh Bloemenmarkt a také jsme měli možnost projít se po známé Red Light District.

Třetí den jsme věnovali návštěvě domu Anny Frankové a náměstí Dam.

Za doprovodu Ing. Markéty Šubrtové, Mgr. Marty Myšičkové, Mgr. Magdalény Veselkové a Mgr. Michala Nováka si všichni zájezd velmi užili a strávili pár dní v překrásném Amsterdamu.

Za CK Top Trip Travel Kristýna Kopačková, Tereza Pavlasová a Veronika Všetečková

a1

2

3

Amsterdam 2023

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média