Pro žáky > Budapešť 2022

Budapešť 2022

 

Zájezd do Budapešti

 

Cestovní kancelář WIZZIT WORLDWIDE, která vznikla v rámci volitelného předmětu podnikatelské dovednosti za podpory organizace JA CZECH, uspořádala poznávací zájezd do Budapešti od 31. března do 3. dubna 2022.

 

Žáci druhých a třetích ročníků měli možnost poznat krásy hlavního města Maďarska - Budapešti, kterému dominuje Rybářská bašta, Budínský hrad či budova Parlamentu. Dále žáci i přes nepříjemné počasí zdolali vrch Gellért, z kterého měli kouzelný výhled na značnou část města. Účastníci zájezdu se taktéž svezli i tamější městskou hromadnou dopravou, a dokonce i první nejstarší linkou metra na evropské pevnině M1. Po celou dobu zájezdu žáky cestovní kancelář WIZZIT WORLDWIDE informovala o zajímavostech navštívených míst. Stejně jako na minulém zájezdu měli žáci možnost ověřit si získané znalosti o městě pomocí kvízu, který si cestovní kancelář na základě poskytnutých informací připravila. Pro nejvíce aktivní žáky byla připravena odměna, která byla skvělou motivací.

 

Pod dohledem profesorů Ing. Markéty Šubrtové, Mgr. Michala Nováka a zástupkyně ředitele Ing. Marie Šomanové, kteří žákům strávený čas v Budapešti velmi zpříjemňovali, si všichni celý zájezd moc užili.

 

Za CK WIZZIT WORLDWIDE

 

Nikola Schmidtová, 3.D

 

Zástupkyně ředitelky

 b1

b2

b3

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média