Pro žáky > Vídeň 2024

Vídeň 2024

Vídeň 2024

Zájezd do Vídně 2024

Cestovní kancelář Dalivi Travel Agency, která vznikla v rámci volitelného předmětu Podnikatelské dovednosti za podpory organizace JA CZECH, uspořádala v termínu
8. až 10. dubna 2024 poznávací zájezd do Vídně.

 

S radostí sdílíme naše vzrušující dojmy z třídenního pobytu ve Vídni, jednom z nejzajímavějších kulturních a historických center Evropy.

Během naší návštěvy jsme prozkoumali řadu ikonických památek, včetně zámku Schönbrunn, jehož nádvoří a zahrady zanechaly na nás nezapomenutelný dojem. Navštívili jsme také zámek Belvedere a obdivovali jsme jeho impozantní umělecké sbírky.

Albertina nás okouzlila svými uměleckými poklady včetně děl Pabla Picassa, zatímco Uměleckohistorické muzeum nám poskytlo nezaměnitelný pohled na historii umění.

Nezapomněli jsme ani na přírodní krásy města a navštívili jsme Přírodovědné muzeum, kde jsme se ponořili do fascinujícího světa přírody.

Také jsme se k večeru našeho prvního dne vydali do Prátru, kde jsme zažili neopakovatelnou atmosféru této zábavní oblasti.

Naše cesta zahrnovala i kulturní a architektonický skvost Hundertwasserhaus a exkluzivní prohlídku Císařské klenotnice, kde jsme se ponořili do historie habsburského impéria.

Návštěva Vídně by nebyla kompletní bez návštěvy Katedrály svatého Štěpána, ikonického symbolu města, Kostela svatého Karla Boromejského, který svou barokní architekturou zaujme každého návštěvníka a MuseumQuartier, moderní komplex muzeí a galerií.

Celkově nás návštěva Vídně naplnila nezapomenutelnými zážitky a inspirací pro další objevování tohoto úžasného města.

 

Za doprovodu: Pierron Táňa, Mgr.
                           Šubrtová Markéta, Ing.
                           Divecká Eva, Mgr.

 

Za CK Dalivi Travel Agency

Lukáš Weigend, 3.E

 

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média