Pro rodiče, veřejnost a média > Zájezd do Polska

Krakow - Osvětim - Wieliczka

16rijen

Zájezd do Polska

 

Cestovní kancelář WIZZIT WORLDWIDE, která vznikla v rámci volitelného předmětu Podnikatelské dovednosti pod podporou organizace JA CZECH, uspořádala poznávací zájezd do Polska od 13. října         do 16. října 2021.

 

Žáci druhých a třetích ročníků měli možnost poznat krásy polského města Kraków, ve kterém  dominují královský hrad Wawel, Staré město s židovskou čtvrtí a hlavním náměstím Rynek Glowny, nesměla chybět ani Schindlerova továrna a muzeum. Dále navštívili solný důl Wieliczka, který je světovým unikátem a také koncentrační tábor Osvětim, který byl pro mnohé z žáků velmi emotivním místem. Po celou dobu zájezdu žáky cestovní kancelář WIZZIT WORLDWIDE informovala o zajímavostech navštívených míst. Žáci nejen že si poslechli výklad, ale měli i možnost se zapojit pomocí kvízu, který si cestovní kancelář na základě poskytnutých informací připravila. Pro nejvíce aktivní žáky byla připravena odměna, která byla skvělou motivací.

 

Pod dohledem profesorů Ing. Markéty Šubrtové, Mgr. Michala Nováka a  Mgr. Magdalény Veselkové, kteří žákům strávený čas v Polsku velmi zpříjemňovali, si všichni celý zájezd moc užili.

 

Za CK WIZZIT WORLDWIDE

 

Zástupkyně ředitelky, Nikola Schmidtová, 3.D

p1

P2

P3

P4

 

P5

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média