Pro rodiče, veřejnost a média > Projektový den na ČZU

Česká zemědělská univerzita v Praze

1listopad

Dne 1. listopadu 2021 se žáci třetího ročníku zúčastnili projektového dne na Provozně ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze.

Žáci si mohli prohlédnout posluchárny, testovali webové stránky fakulty, navštívili nové kreativní učebny.

V rámci celého kampusu školy si prošli i libosad či výběh lam, koz, skotu a dalších zvířat.

Pro žáky byla jistě nejzajímavější přednáška o studiu na vysoké škole. Seznámili se s chodem fakulty, jednotlivými studijními programy a možnostmi programu ERASMUS. Naši žáci nejvíce ocenili možnost studovat v anglickém jazyce.

Největší překvapení čekalo v závěru celého dne, kdy byl žákům představen i školní pivovar. Pivo Jeník, které se jmenuje po jednom z rektorů ČZU, je velmi oblíbené u studentů, a tak i naši žáci se těší, až ho jednoho dne jako studenti PEF budou moci ochutnat.

zu1

zu2

zu3

Pro žáky

Pro uchazeče

Pro rodiče, veřejnost a média